GLAS OCH KERAMIK / Glas / Stekfat 5704547
nr 570 4547
Stekfat
blå/vittt, längd: 48, skador och slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 mars 2009
kl 18:03:07
350 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr
Blå Eld
Koka Blå